Propagujte předání Betlémského světla prostřednictvím generátoru

Pro Betlémské světlo existuje jednoduché rozšíření generátoru. Umožní Tobě a Tvé jednotce vytvořit rychlé pozvánky na sociální sítě/e-mail v podobě čtvercového příspěvku, cover fotky pro FB profil/stránku a cover fotky pro FB událost.

Pár kroků a je hotovo

  • Otevři web http://generator.skaut.cz/bs
  • Zvol podklad/rozměr pozvánky dle potřeby
  • Zadej lokalitu nebo adresu
  • Zadej text a nezapomeň na uvedení místa a času
  • Zkontroluj podle náhledu a stáhni/sdílej

Generování výstupu a použití

Výstup můžeš použít dle libosti, ale čtvercový výstup se nejlépe hodí jako příspěvek na sociální sítě. E-mailem můžeš poslat jakýkoli z výstupů, ovšem cover na FB událost pro toto použití nedoporučujeme: je ve velikosti 1920 x 1080, což znamená, že je poměrně velký hodí se spíš jako tapeta plochy počítače.

Pokud se rozhodneš čtvercový výstup sdílet, pamatuj, že Facebook upřednostňuje vlastní obrázek před sdíleným odkazem. Pokud to umíš, výtvor si stáhni a nahraj na Facebook z počítače.

Stejný nástroj můžete použít pro skautská PFka, proto stejně jako u všech ostatních výstupů budeme rádi, pokud nám jakékoli připomínky/chyby/nedostatky/pochvaly zašleš na logo@skaut.cz. Pomůžeš tak vývoji Skautského vizuálního stylu. Děkujeme!

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace