Projektový den s Ekoodborem

Chcete se v novém roce s oddílem vydat na výpravu za poznáním přírody a budete rádi, když vám s přípravou programu po odborné stránce někdo pomůže? Chcete se na táboře více věnovat přírodním poměrům v okolí? Ekologický odbor nabízí pomocnou ruku!

Společně s vámi některý zástupce EO nebo jeho spolupracovníků naplánuje datum, místo a co by mohlo být obsahem vycházky a na místě ho pak společně zrealizujete. Program bude přibližně čtyřhodinový, ale je možné domluvit i si i celodenní výpravu.

Protože program bude probíhat podle společné domluvy, je aktivita vhodná pro všechny výchovné kategorie od benjamínků po oldskaut(k)y. 

Stačí se přihlásit přes tento formulář a zástupce EO vás bude v brzké době kontaktovat, abyste si domluvili spolupráci.

https://forms.gle/​jfPcGds4kVvQBPt56 

Budeme se snažit vyjít vstříc všem zájemcům, ale nemůžeme garantovat, že se to vždy podaří, např. nemáme všechny regiony ČR rovnoměrně pokryty dobrovolníky. 

V přírodě na viděnou! 

Eva Hladíková