Pro vybavení do přírody na 4camping.cz – největší český outdoorový e-shop

Sežeňte outdoorové, turistické i kempingové vybavení na jednom místě. E-shop 4camping.cz nabízí přes 300 oblíbených značek, odborné poradenství i rychlé doručení!

Treková obuv, turistické batohy, karimatky, spacáky, stany, čelovky, funkční oblečení – to vše a mnohem více potřebného pro vaše outdoorová dobrodružství najdete pohromadě na www.4camping.cz. Jedná se totiž o český e-shop s největší nabídkou vybavení do přírody. A co dalšího vám může 4camping.cz nabídnout?

  • výběr z více než 300 outdoorových značek – na své si přijde opravdu každý
  • ženy, muži i děti, nároční profesionálové i rekreační výletníci, experti spoléhající na ověřenou kvalitu i uživatelé upřednostňující cenově dostupné vybavení
  • rychlé dodání – zboží je expedováno expresně – doručení většinou maximálně do dvou dnů
  • odborné poradenství – 4camping experti vám rádi poradí s výběrem nebo údržbou vybavení, a to po telefonu i online na chatu, e-mailu a sociálních sítích
  • možnost vyzkoušení – pokud si nejste jisti modelem, barvou nebo velikostí vámi vybraného produktu, objednejte si libovolné množství kusů na některou z jedenácti 4camping poboček, na místě si vše nezávazně vyzkoušejte, prohlédněte a až poté rozhodněte, co si opravdu koupíte
  • doprava zdarma – při nákupu nad 1 000 Kč máte dopravu až domů zcela zdarma
  • 98 % zákazníků doporučuje – ve více než 14 000 pozitivních recenzí na portálu Heureka zákazníci oceňují především spolehlivost, bezproblémové řešení reklamací a prozákaznický přístup

Pokud tedy sháníte jakékoliv vybavení pro své outdoorové aktivity nebo třeba jen potřebujete poradit ohledně údržby či použití outdoorového zboží, obraťte se na odborníky a navštivte největší český e-shop s vybavením do přírody – 4camping.cz