POZOR: Přihlašování českého kontingentu na CEJ 2024 nezačíná v listopadu, ale až v lednu 2024

Chystáte se v létě vyrazit na Středoevropské jamboree na Slovensko (CEJ 2024)? Zpozorněte! Přihlašování kontingentu Junáka - českého skauta začne až v lednu, nikoli v listopadu.

Zatímco pro slovenský domovský kontingent již přihlašování proběhlo a pro mnohé zahraniční začíná 22. listopadu, skautky a skauti z Česka se budou přihlašovat až v lednu. Právě vzniká český kontingent, který připraví hladký průběh lednového přihlašování.

Přihlašování v lednu se vztahuje jak na účastníky, tak na servistým (IST) z Česka.

Nebojte se, nic vám lednovým termínem přihlašování neuteče a společné dobrodružství v létě se konat bude, snad i s vaší účastí!

Bližší informace o přihlašování najdete v průběhu prosince zde na skautském Zpravodajství, na FB SkautInfo i na FB Mezinárodní skauting. Zájemcům doporučujeme sledovat i IG @cej2024cz. Případné dotazy směřujte na international@skaut.cz.

Děkujeme za pochopení a trpělivost. Neváhejte informaci sdílet do svých středisek, například s pomocí tohoto příspěvku na FB SkautInfo.