Poslední šance ušetřit! Nakupte skautské propagační materiály se slevou a získejte balíček zdarma

Ještě do konce září máte jedinečnou příležitost nakoupit skautské propagační materiály se slevou až 20% a získat náborový balíček zdarma. Ať už plánujete nábory, nebo jen chcete doplnit zásoby pro váš oddíl, teď je ten správný čas využít této jedinečné nabídky.

Co všechno můžete se slevou pro svůj oddíl pořídit?

Až do konce září 2024 můžete využít slevy až 20 % na veškeré náborové materiály. Tato akce vám pomůže vybavit se vším potřebným pro úspěšný nábor nových členů, a to za výhodnější ceny.

Co konkrétně můžete se slevou získat?

• Plakáty, letáky a samolepky: Zviditelněte svůj oddíl a přilákejte pozornost potenciálních nováčků.
  • Náborové časopisy: Inspirujte děti a jejich rodiče zajímavými články a informacemi o skautském programu.
  • Přebíračka: Oblíbená hra z vašeho dětství ve skautském balení může posloužit jako ideální aktivita na nábory starších dětí.
  • Náborová kartička: Kluci a holky mohou se svými kamarády a vrstevníky sdílet pozvánku na skautskou oddílovou akci prostřednictvím vtipné stírací pozvánky.
  • Další pomůcky: Objevte celou řadu dalších užitečných materiálů, které vám usnadní náborovou kampaň.

Speciální bonus pro přihlášené oddíly:

Každý oddíl, který se přihlásí k pořádání náboru, získá zdarma náborový balíček materiálů. Můžete si vybrat balíček pro starší, nebo mladší, podle toho, koho chcete oslovit.

Nezapomeňte:

• Prohlédněte si celou nabídku náborových materiálů. Možná objevíte něco, co jste původně neplánovali, ale co by se vám mohlo hodit.
  • Objednejte vše najednou. Ušetříte na poštovném a budete mít vše pohromadě.
  • Navštivte Junshop.cz. Najdete zde nejen náborové materiály, ale i širokou nabídku skautského vybavení, literatury, metodických příruček a dalšího.

Sleva platí do konce září. Přihlaste se k pořádání náboru a získejte balíček zdarma.

Přejeme vám hodně úspěchů při náboru nových členů!

Tip: Více informací o náborech a registraci najdete na Křižovatce.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)