Poradní skála 2023 hledá tým, který ji pomůže uspořádat

Poradní skála je víkendové setkání vedoucích vlčat, světlušek, žabiček a benjamínků a všech, kteří se podílejí na jejich výchově. Poslední ročník “naživo” proběhl v Novém Městě nad Metují v roce 2019. Nyní hledáme tým, který setkání pomůže uspořádat v roce 2023. 

Poradní skála se koná zpravidla jednou za dva roky. Na podzim 2021 jsme se potkali na Poradní skále online, a i když jsme si to užili a dozvěděli se něco nového, tak se chceme potkat face to face. Pojďte do toho s námi! Odbor vlčat a světlušek je připraven nabídnout maximální podporu a své know how. 

Na podrobnosti akce se můžete podívat do zadání pro pořadatele.

Na základě zaslaného projektu bude vybrán organizátor akce. 

Termín pro zaslání projektu je do 30.9. 2022

Dotazy můžete psát na ovas@skaut.cz

Za Odbor vlčat a světlušek

Jan Schovánek, Gross