Poradna pro nemovitosti, heraldika, archeologie, lesní mysl –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ co si z programu oldskautského jamboree vybereš ty?

7. národní oldskautské jamboree proběhne 7.-9. 6. 2024 v Bělči nad Orlicí u Hradce Králové. Zváni jsou všichni dospělí skauti –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ jednotlivci, roverské kmeny, kluby dospělých i rodinného skautingu. Čas na přihlášení je jen do konce dubna.

Toto tábořiště uprostřed lesů ožije v červnu desítkami (nebo stovkami?) dospělých i dětí. Nabídka programu letošního oldskautského jamboree je široká  –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ vzdělání, rukodělky, výlety, poznávání přírody aj. Přihlásit se může každý dospělý skaut či skautka. Přijet můžeš sama/​sám, s rodinou nebo se svou partou. Ubytování je možné v budově, v chatkách nebo ve vlastních stanech. Neváhej a přidej se. Těšíme se na tebe!

Alena Nekolová, organizační zpravodajka náčelnictva Kmene dospělých
Petra Bašová, koordinátorka personalistických projektů