Online setkání: Pojď s námi 1. října 2024 brainstormovat aktivity pro benjamínky

Přijď se s námi podělit o nápady na program pro nejmenší! Tým revize benjamínků zve všechny vedoucí benjamínků na veřejný brainstorming, který se uskuteční 1. října 2024 formou online setkání.

Společně vymyslíme a nasdílíme aktivity, které by se daly s benjamínky dělat na schůzkách. Obohatíme tak revidovaný program pro benjamínky, konkrétně programové listy.

Jak se zapojit?

Potkáme se na Google meetu v úterý 1. 10. 2024 v 19:00 - http://meet.google.com/​dwm-weux-bvg  Připravte si své nápady a přijďte se inspirovat ostatními!

Facebookovou událost najdete zde

Co budeme dělat?

Společně sdílet a brainstormovat aktivity na různá témata pro benjamínky. Ať už jsou to pohybové hry, rukodělky, povídání, ale třeba i tipy na knížky či jiné pomůcky. Všechny aktivity zaznamenáme a nasdílíme účastníkům hovoru. Můžete tak brainstormig využít k inspiraci do činnosti. Z brainstormingu pak využijeme některé nápady také do revidovaných programových listů pro vedoucí benjamínků.

Těšíme se na vás!

za