Podpora pro pořadatele krajských kol ZVaS! Připojte se na online schůzku s týmem ZVaS

Milí vedoucí a organizátoři,

jako tým ZVaS Vám chceme popřát klidné vánoční svátky a hlavně možnost uspořádáním ročníku 2022 ZVaS. Z celého srdce si přejeme, aby realizace akcí s větším počtem vlčat, světlušek a žabiček mohli v roce 2022 proběhnout a uděláme maximum pro vaši dobrou informovanost.

V měsíci lednu dne 9.1.2022 proběhne on-line schůzka pořadatelů krajských kol a krajských rad s týmem ZVaS (v případě zájmu, se, prosím, hlašte prostřednictvím formuláře). Těšíme se, až týmy krajských kol budou moci realizovat své akce. 

Krajským kolům budou předcházet kola základní. I tyto pořadatele budeme informovat v měsíci lednu/únoru a podmínkách a možnostech realizace daných kol.

V uplynulých letech byly změněny pravidla, disciplíny a další dokumenty doprovázející Závody vlčat a světlušek. Všechny tyto dokumenty jsou k dispozici na:

V měsíci listopadu proběhl v rámci on-line Poradní skály seminář představující pravidla a disciplíny ZVaS. Zde si můžete pustit nahrávku.

Mějte krásný čas a budeme se společně těšit na shledání na vašich základních a krajských kolech ZVaS

Za tým ZVaS Dana Tarantová - Komtesa, Tomáš Kurc - Šůgr