Online setkání: Jak jsme zakládali kurzy?

Zajímá tě, jaké to je založit vzdělávací kurz? Láká tě vést vzdělávačku, ale nevíš, co vše je k tomu třeba? Nebo bys jen chtěl vědět, co vedlo k založení některých kurzů? Pak je tahle akce přesně pro tebe! Nové kurzy jsou stále potřeba! Připoj se k našemu online setkání a zjisti co a jak.

16. února 2023 nám Žabka (ČLK Narval), Permi (ČLK Hrádek) a Mazda (ČK Na konci vesmíru) povypráví o tom, co je vedlo k založení kurzu, jak probíhaly jeho přípravy a jaké radosti i komplikace je na jejich cestě potkaly.  

Zároveň rádi zodpoví všechny dotazy, které vás k zakládání kurzů napadnou. 
Mimo to se také dozvíte, jakou podporu Vám při zakládání kurzu může nabídnout ústředí. 

K online setkání se můžete připojit na TOMTO odkazu! Začínáme v 19:00!

Máte dotazy? Obraťte se na e-mail simona.kubatova@skaut.cz.

Těšíme se na viděnou! 

Simona Kubátová
koordinátorka vzdělávacích týmů