Pojeď na Národní skautské jamboree 2023

Přidejte se na největší akci pořádanou pod záštitou Junáka. Národní jamboree bude již příští rok. Přidej se k nám a pomoz nám vytvořit legendární akci. Pojďme společně založit novou tradici národních jamboree, na kterých se můžou potkávat skauti a skautky z celé České republiky.

Plánujete nyní se svým skautským oddílem program na příští rok? Chcete někam vyrazit se svým roverským kmenem? Tak určitě počítejte s Národním skautským jamboree. Termín konání je od 3. do 8. května 2023. Akce je primárně určena pro skauty a skautky ve věku od 10 do 16 let.

Roverské kmeny zveme ať se k nám přidají v duchu hesla "Sloužím" do našeho servis týmu, avšak i pro ně bude na akci, kromě práce, čekat kvalitní program.

Jamboree proběhne v areálu PARK360 na hradeckém letišti. Pro více informací navštivte náš web nsj2023.cz, v příštích měsících se tam budou objevovat novinky týkající se jamboree.

Registrace pro servis tým začátek již brzy.

Registrace pro účastníky bude bude spuštěna v říjnu 2022.