Náčelník připomíná delegátům a delegátkám, co je potřeba před mimořádným Valným sněmem

V necelých 2 minutách čerstvého větru připomene bratr náčelník Ondřej Vokál – Vokin všechno, co je důležité před nadcházejícím mimořádným Valným sněmem. Provede nás stručně tím, kde a jak bude mimořádný Valný sněm probíhat, jak se připravit a kde najít všechny informace, které se budou hodit.

Jak jistě víte, po pěti letech se opět koná Valný sněm Junáka  – českého skauta, tentokrát mimořádný. Bude se konat 18. června 2022  v budově Rudolfina v Praze. Ve videu najdete důležité informace typu: V kolik na sněm přijít, co si obléci? Kde najít všechny předtočené videonávody s tím, co se na sněmu bude dít a jak se to bude dít? No a v neposlední řadě můžete spolu s náčelníkem nahlédnout do krásných interiérů Rudolfina. :)

Pozor, kromě spousty správných informací poskytne bratr Vokin jednu chybnou. Týká se sester: není třeba mít sukně dlouhé pod kolena.

Veškeré informace a materiály k mVSJ 2022 najdete na: https://valnysnem.skaut.cz