Na výlet, dovolenou i na sport nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody!

Od 28. 5. do 22. 8. 2021 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech už 24. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz.

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos prezentuje 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek. Nechybí ani pestrá škála turistických, cyklistických a městských batohů a nově ucelená nabídka dětského vybavení a oblečení do přírody, na sport i táboření.

Výstava stanů a vybavení do přírody otevírá své brány

Vybere si každý, protože vše je možné si na místě vyzkoušet

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si drtivou většinu všech stanů, spacáků, karimatek, bot, nábytku i dalšího vybavení prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Pečlivě vyškolený odborný personál je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy, a i letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o 1 milion Kč, kdy jsou každý den losováni zákazníci, kteří získají celý nákup zdarma. Bezplatné je i parkování a vstup. Více na www.vystavastanu.cz. Identický sortiment najdete na www.4camping.

Rozdáváme milion

Nákupem na prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody se můžete zapojit do soutěže o 1 milion Kč, kdy jsou každý den losováni zákazníci, kteří mají celý nákup zdarma.