Máš volný víkend v květnu? Pomoz nám postavit Národní skautské jamboree

Chceš pomoci s realizací Národního skautského jamboree, ale nehodí se ti termín nebo to, že se akce pořádá ve všední dny? Pro jednotlivce i skautské kmeny máme neodolatelnou nabídku podílet se na stavbě nebo bourání tábořiště Národního skautského jamboree. Navíc letos vychází květnové svátky na pondělky, jde si tedy užít prodloužený víkend s námi službou, která přispěje k průběhu jedné z největších skautských akcí posledních let.

Pojď spojit příjemné s užitečným, seber svou partu a doražte nám pomoct postavit a/​nebo zbourat Národní skautské jamboree. Práce máme dost, ruce máme ale každý jen jedny. Ať už na Jamboree jedeš nebo ne, potřebujeme pomoct s přípravou a potom zase po konci akce s bouráním. Rozhodně nemusíš jet na oboje, budeme rádi i když přijedeš na jedno z nich nebo alespoň část.

Jak se to má: Po dobu stavby i bourání pro tebe zajistíme jídlo, pití, hygienické zázemí a prostor pro spánek (buď ve vlastním stanu nebo na zemi pod střechou). Za den, kterého se zúčastníš, považujeme každý, kdy můžeš přijet do 10:00 (pokud jsi z velké dálky tak do 12:00) a kdy neodjedeš dřív než v 18:00 (pokud jsi z velké dálky tak v 16:00).

Termín stavby: 29. 4. – 2. 5. 2023

Termín bourání: 8.–9. 5. 2023

Ve dvou (a více) se to lépe táhne, takže když nám pomůžeš, budeme moc rádi! Přihlásit se můžeš na tomto formuláři.

Těšíme se na tebe!

Za tým Národního skautského jamboree

Ivana Moravcová (Iva)

šéfka komunikace