Škola, práce, rodina a skauting? Využij koučink v novém roce, najdi režim a rovnováhu

Nový skautský rok se rozjíždí a s ním přichází potřeba nastavit si nový režim. Pro mnoho skautů může být nalezení rovnováhy mezi rodinou, prací, školou, skautingem a jinými zájmy náročným úkolem. Proto jsme rádi, že vám můžeme připomenout probíhající projekt, který nabízí koučovací služby členům naší organizace za velmi příznivou cenu.

Koučování ti může pomoci se spoustou aspektů ve v životě. Poskytne ti základní nástroje pro efektivní řízení tvého času, pomůže stanovit priority a vytvořit rovnováhu. Podporuje osobní růst tím, že identifikuje tvé silné a slabé stránky. Koučování nabízí strategie pro zvládání stresu a relaxaci, zlepšuje dovednost řešit problémy a poskytuje nové perspektivy.

Tento projekt poskytuje příležitost investovat do svého osobního růstu a zároveň zvládat nároky práce, školy, skautu a osobního života. Všechny důležité informace najdeš ve článku na Křižovatce, nebo v tomto videu, pokud bys i tak měl/​a dotazy, tak je směruj na adresu koucink@skaut.cz. Využij cenově dostupné koučování navržené speciálně pro skauty, jako jsi ty!

Mirek Havránek,
podpora personalistických projektů