Velký výprodej na skaut.cz/obchod: Poslední šance získat unikátní skautské poklady

Blíží se konec roku 2023 a s ním i velká změna. Náš skautský eshop skaut.cz/obchod se chystá na uzavření a přesun na společnou platformu junshop.cz. Tato změna přinese větší přehlednost a zjednoduší vaše skautské nákupy.

>>> skaut.cz/​doprodej

Před uzavřením skaut.cz/​obchod vám přinášíme jedinečnou příležitost: exkluzivní doprodej více než 60 produktů, které po přechodu na junshop.cz již nebudou k dispozici. Mezi nimi najdete knižní publikace, skautské doplňky jako samolepky, vánoční vykrajovátka, uzlovačky, paracord náramky, náušnice, pera, visačky, razítka a placky – a mnoho dalšího.

Můžete pořídit nejrůznější produkty pro sebe, oddíl či středisko, u některých položek se navíc můžete těšit i na výjimečné slevy až 70%!

Navštivte skaut.cz/​doprodej, objevte a prozkoumejte naši nabídku a využijte poslední šanci získat více než šedesát produktů z naší nabídky. Ať už hledáte dárek pro své skautské přátele nebo praktické vybavení pro vaše dobrodružství, najdete to zde za super ceny.

Děkujeme vám za vaši dosavadní podporu a věrnost. Těšíme se na vás do konce letošního roku standardně na skaut.cz/​obchod a od ledna 2024 pak na junshop.cz, kde budeme i nadále nabízet kvalitní skautské produkty a novinky pro vaše skautská dobrodružství.

Petra Daněčková (Peťule),
redaktorka interní komunikace Junáka – českého skauta