Jaký byl váš skautský rok 2021? Řekněte to výročkou!

Nenechte si úspěchy vašeho oddílu či střediska jen pro sebe. Vytvoření výroční zprávy je hračka i pro negrafiky. Zaujmout můžete skautské rodiče, vedení obce i potencionální sponzory. Vytvořte si elegantní střediskovou výročku díky šabloně: snadno, rychle, pěkně, efektivně.

Výročku uděláte s rukama za hlavou

Vlastní ohlédnutí za uplynulým rokem si jednoduše vytvoříte díky připraveným šablonám v canvě. Najdete je zde: bit.ly/sablona-skautska-vyrockabit.ly/sablona-skautska-vyrocka-2. Šablony jsou připravené k vytisknutí a složení do “harmoniky”. 

Nemáte ještě přístup do skautské premium canvy? Získejte ho tady: https://bit.ly/canva-navod.

Kdyby vám pár stránek nestačilo

Nebývá vzácné, že výroční zprávy středisek, okresů nebo krajů mají větší nároky než papír o rozsahu jedné skládací “harmoniky”. V tom případě doporučujeme vysázet nový dvojlist zvolené výročky, redukovat množství textu (zamyslete se, co čtenáři výročky skutečně ocení).

Výroční zpráva Junáka

Pokud by se vám hodila i tištěná výroční zpráva Junáka - českého skauta, objednat ji můžete ve skautském obchodě. Elektronickou verzi najdete tady

Ať se daří!

Tomáš Brettl - Vóřa
redaktor externí komunikace