Nastavte si ve Skautské telefonní síti (STS) inkaso, ať nemusíte myslet na platby

Inkaso je jedním z nejjednodušších a nejpohodlnějších způsobů úhrady faktur. V STS je aktivních 5 990 plátců, z toho jen 2 286 má nastavenou platbu Inkasem, zbylých  3 704 plátců si zvolilo jinou platební metodu. Ti musí myslet na splatnost, hledat v SMS údaje k platbě ...

Víš o tom, že si v STS můžeš aktivovat inkasní platbu, díky které je úhrada faktur jednodušší? Vše si jednoduše nastavíš sám/​a. Stačí si ve své bance zřídit souhlas s inkasem ve prospěch bankovního účtu Vodafonu. Samozřejmě si můžeš zvolit maximální měsíční částku, takže ti z účtu neodejde víc, než potřebuješ.

Aktivace inkasa u Vodafonu

V samoobsluze běž na Služby – Nastavení vyúčtování a limitů. Pokud dáváš přednost písemné komunikaci, můžeš využít inkasní formulář pro firemní zákazníky.

Formulář můžeš:

>   odevzdat ve kterékoli Vodafone prodejně

>   zaslat poštou na adresu: Vodafone Czech Republic a.s., Accounts receivable, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, Česká republika

>   naskenovat a zaslat e-mailem na inkaso@vodafone.cz.

Zřízení inkasa u banky

Máš aktivní internetové bankovnictví? Skvěle!

>   V tom případě můžeš rovnou nastavit aktivaci na svém účtu, stačí vybrat odkaz na svou banku:  jak nastavit inkaso v internetovém bankovnictví.

Máš nějaké potíže?

Pokud se ti platba za vyúčtování nestrhává z účtu automaticky pomocí inkasa, přestože ho máš nastaveno, je potřeba zkontrolovat pár věcí:

>   aktivované povolení inkasa v bance

>   dostatek peněz na bankovním účtu

>   dostatečný inkasní limit

>   povolení ve prospěch účtu 217077033/​0300

>   nesmí být zadán variabilní ani specifický symbol

>   číslo tvého bankovního účtu, které jsi zadal v samoobsluze

Potřebuješ poradit?

Kontaktuj platební oddělení Vodafone na lince 800 771 177, kde jsou v pracovní dny v čase 7–17 hodin.

Neváhej také prozkoumat celou sekci, která se věnuje STS, na Křižovatce. Zde najdeš vždy aktuální a relevantní informace: skaut.cz/​STS.

O skautské telefonní síti (STS)

V jednotě je síla a velký odběratel má často úplně jiné (o dost lepší) ceny. Buďme jednotní i při výběru dodavatele telefonní sítě. Junák – český skaut tím získá finanční podporu a každý zapojený jednotlivec nadstandardně výhodné podmínky na telefonní, datové a další služby. Do roku 2023 je Skautská telefonní síť u operátora Vodafone a opět je možné přidávat další čísla!

Za tým Skautské telefonní sítě
Petra Daněčková (Peťule)