Hra družin! Odstartoval druhý ročník

Chceš podpořit svou družinu, aby byla dobrým týmem? Přemýšlíš, co s družinou přes rok zajímavého dělat? Mrzí tě, že letos nebude Svojsíkův závod? Hledá tvoje družina nějakou novou výzvu? Zapojte se v časopise SKAUT do celoroční hry HRA Družin a na podzim 2022 vyrazte s družinou na celostátní víkendové setkání!

V každém čísle SKAUTa (počínaje prosincovým) najdete vždy dva úkoly pro družinu. Plnění úkolu vyfoťte, natočte video nebo napište blog. Zapojit se můžete kdykoliv v průběhu trvání časopisové části hry, tedy i zpětně. A to i při případných schůzkách na dálku. Zúčastnit se mohou i družiny, které se účastnily minulého ročníku.

Proč se přihlásit?

HRA Družin nabídne vaší družině výzvy, které překonáte společně. Těšit se můžete třeba na společné sportování, družinovou výpravu nebo zapeklitou kulinářskou výzvu. Při plnění snadno zůstaneš s družinou ve spojení i z domova a určitě si užijete kopec srandy. 

Když budete patřit mezi 20 nejaktivnějších družin, vyrazíte za necelý rok s ostatními družinami na víkendové finále. 

Kde se dozvíš víc? 

Veškeré informace o soutěži, zadání úkolů a přihlašovací formulář najdeš na webu radce.skaut.cz/hra nebo v prosincovém čísle časopisu SKAUT.

Nenašel jsi na webu odpověď na nějaký svůj dotaz? Napiš nám na skabor@skaut.cz a zeptej se. 

Za programový tým

Eliška Omelková - Ywen

koordinátorka programový projektů