Hledáme Zahraniční/ho asistenta/ku

Hledáme člověka, který nám pomůže krátkodobě či dlouhodobě s agendou zahraničních věcí Junáka - českého skauta.

Co bys dělal/​a?

• Podpora zahraničního zpravodaje v řešení zahraniční agendy (přípravy textů, průzkumy, administrativa a archivace informací…).
  • Organizační podpora zahraničního odboru a International Teamu.
  • Propagace mezinárodních možností pro členy Junáka - českého skauta (články na skautskou Křižovatku, práce s FB, příprava e-mailingu, ...).
  • Komunikace a podpora spolupráce členů organizace a zahraničních partnerů.
  • Zodpovídání dotazů a zajištění zahraničního informačního servisu pro členy organizace.
  • Komunikace se zahraničními skautskými organizacemi a skauty ze zahraničí.
  • Podpora organizačních týmů mezinárodních akcí hostovaných v ČR.
  • Podpora českých kontingentů na mezinárodní akce.
  • Administrativní zajištění zahraniční agendy v Kanceláři ústřední (komunikace, pošta, správa webu atd.).

Co budeš potřebovat?

• Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou.
  • Zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti a schopnost samostatné systematické práce.
  • Schopnost týmové práce a vůle učit se novým věcem.
  • Časovou flexibilitu (občasnou práci i o víkendech a po večerech kvůli spolupráci s dobrovolníky), zároveň možnost pracovat na dálku.
  • Znalost skautského prostředí výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word) a G Suite (Google disk, skupiny atd.), práce v redakčním systému na webu a propagace na FB a znalost Slacku výhodou.

Nástup: nejlépe ihned, jinak dle dohody

Místo výkonu: je možné pracovat na dálku, účastnit se některých schůzek online, jindy osobně

Nabízíme: smysluplnou práci pro skauty a příležitost být součástí týmu, který zajišťuje dlouhodobý rozvoj naší organizace v oblasti mezinárodní spolupráce

Práce na Dohodu o provedení práce:

• předpokládaný rozsah 8-20h týdně (dle domluvy a termínů projektu)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • při oboustranné spokojenosti hledání možností dlouhodobé spolupráce

Máš-li zájem, napiš nám ihned, nejpozději do 20. 8. 2022 na adresu kancelar@skaut.cz, přilož svůj životopis a pár slov, proč vybrat právě Tebe.

Ludmila Hobzová
vedoucí Kanceláře ústředí