Hledáme malé hvězdy pro skautský spot v ČT

Hledáme postavy pro nový skautský spot, který se bude objevovat ve vysílání České televize. Už několik let nám takto ČT pomáhá šířit povědomí o skautingu a posilovat naše dobré jméno. Spoty se vysílají většinou před létem a před začátkem školního roku a vidí je miliony diváků a divaček.

Hledáme komunikativní kluky a holky mezi 11 a 13 lety, kteří se nezaleknou kamery a jsou otevřené a veselé povahy. Třeba ty, kteří u táborového ohně rádi hrají scénky nebo sami zkoušejí natáčet videa. Máte takové ve svém oddíle? Budeme moc rádi, pokud jim předáte informace o skautském castingu a povzbudíte je, aby se přihlásili, nebo jim s přihlášením pomůžete. 

Jak bude natáčení probíhat? 

  • natáčet budeme dva dny během září a jednou přespíme v přírodě 
  • pravděpodobně budeme natáčet v Čechách a během pracovního týdne (ne o víkendu) 

Instrukce pro kluky a holky: 

Pokud se chceš přihlásit, natoč video o maximální délce 120 vteřin, ve kterém:

  • se představíš (jak se jmenuješ, jakou máš přezdívku, kolik ti je a kde skautuješ?)
  • řekneš, proč rád/a chodíš do skautu 
  • předvedeš něco, co dobře umíš, nebo nám vysvětlíš, proč máme vybrat právě Tebe

Video by nám měli poslat Tvoji rodiče nebo vedoucí se svolením rodičů, a to buď na email komunikace@skaut.cz nebo přes WhatsApp na telefonní číslo 731 403 647. Proč? Potřebujeme mít jasno v tom, že rodiče o Tvé účasti vědí. 

Uzávěrka pro zaslání videa je 14. srpna. 

Děkujeme všem, kdo nám s hledáním pomohou - bez vás se o skautských talentech nedozvíme!

Bára Trojak, skautská tisková mluvčí 
barbora.trojak@skaut.cz