Hledáme hospodáře CEJ 2022

Chceš být součástí přípravného týmu Středoevropského Jamboree? Věnovat se hospodaření této akce, která se bude konat tentokrát v Praze 2. -12. 8. 2022 (více na https://cej2022.cz)? Pak čti dál a ozvi se.

Náplň práce:

• mít přehled o stavu projektu, průběžná aktualizace rozpočtu na základě změn
  • aktivní spolupráce s užším přípravným týmem (asi 6 lid) a podpora realizačního týmu akce, tj. asi 100 dobrovolníků, kteří pracují ve svém volném čase
  • aktivní spolupráce s ekonomickým oddělením Kanceláře ústředí
  • mít přehled o stavu projektu, průběžná aktualizace rozpočtu na základě změn
  • pomoc šéfům sekcí s nastavením, dodržováním a průběžnou aktualizací rozpočtu
  • pomoc členům týmu s proplácením výdajů (cestovní příkazy, doklady, faktury,...)
  • schvalování výdajů na základě rozpočtu
  • kontrola a párování příchozích plateb
  • kontrola dodržování podmínek grantů
  • osobní účast na samotné akci v létě

Smluvní podmínky:

Dohoda o provedení práce: asi 8h týdně (celkem max.300h)

Nástup: leden 2022 (nebo dle dohody)

Doba trvání: do uzavření celé akce (podzim 2022)

Co požadujeme:

• zkušenost s hospodařením a administrativou akcí či projektů
  • znalost služeb G Suite (Google disk, skupiny atd.), Slacku
  • dobré komunikační schopnosti, vstřícný přístup k řešení problémů, komunikace s týmem i ve večerních hodinách
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost organizace své práce

V případě zájmu se nám ozvěte již nyní a zašlete nám své zkušenosti do nejpozději do 31. 12. 2021 na adresu: kancelar@skaut.cz.

Necítíš se jako hlavní hospodář, ale rád by ses zapojil do hospodaření akce a třeba se něco naučil? Napiš a staň se členem hospodářského týmu!

Ludmila Hobzová,
vedoucí Kanceláře ústředí