Hledáme dobrovolníky pro hodnocení skautských časopisů

Čteš skautské časopisy a chtěl/a bys mít možnost ovlivnit jejich obsah a kvalitu? Přidej se k hodnotitelům skautských časopisů!

Právě teď testujeme projekt zpětné vazby pro skautské časopisy. Jedná se o Roverský Kmen, Skauting a Skautský svět. A hledáme dobrovolníky, kteří se jednou za 3 měsíce zúčastní hodnotícího online setkání a zodpoví otázky týkající se konkrétního časopisu.

Co přesně bude tvým úkolem?

  • přečíst si časopis (ideálně ten, který pravidelně odebíráš a který je určený pro tebe)
  • připojit se na online setkání, na kterém s moderátory a ostatními hodnotiteli projdete sadu otázek, které se vztahují ke konkrétnímu číslu časopisu. Online setkání by mělo trvat asi 90 minut a bude probíhat v odpoledních hodinách. 

Zaujalo tě to? Přihlaš se! První hodnotící setkání proběhne v první polovině prosince.

>> skaut.cz/​hodnotitele-casopisu <<

Káťa Zavřelová,
koordinátorka časopisů