Hledáme asistenta/ku podpory skautISu [ukončeno]

Řešíš agendy vašeho oddílu, střediska či kurzu ve skautISu? Láká tě poznat, co všechno skautIS ještě umí a popasovat se s dotazy uživatelů? Přijde Ti důležité mít kvalitní nápovědu skautISu a přemýšlíš nad tím, jak ji podat srozumitelně ostatním? Pak hledáme právě Tebe :)

Co budeš dělat?

• Zajišťovat podporu uživatelům skautISu (odpovídání na e-maily, zprávy na facebooku, řešit technickou podporu).
  • Testovat chyby hlášené uživateli a předávat je k dalšímu řešení (ověřovat, jak k chybě dochází a vypořádávat podněty od uživatelů).
  • Spolupracovat na zadáních nových funkcí skautISu, pomáhat s testováním funkcí a zapojovat do vybraných částí dobrovolníky.
  • Spravovat web nápovědy skautISu (udržovat přehled o obsahu nápovědy, doplňování klíčových částí nápovědy - typicky pro opakující se dotazy uživatelů vytvořit stránku v nápovědě).
  • Komunikovat s týmem dobrovolníků o jejich zapojení do tvorby nápovědy (rozdělování práce, předávání informací, kontrola) i s manažerem skautISu.

Rozsah úvazku: 80 - 100 %

Nástup od 1. 4. 2023 nebo dle dohody.

Co od tebe očekáváme?

• Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícnost, samostatnost, pečlivost.
  • Velmi dobrá uživatelská znalost skautISu, chuť se rozvíjet a učit novým věcem.
  • Uživatelská znalost Google Workspace (online Google dokumenty, tabulky apod.)

Výhodou je:

• Pokročilá znalost skautISu - z úrovně OJ či vzdělávacích akcí.
  • Znalost tvorby článků na wiki.
  • Technické myšlení a zkušenosti s testováním - hlášením chyb.
  • Zkušenost s točením videí (pro videonávody, propagace funkcí).
  • Zkušenost se správou online nástrojů Google Workspace.
  • Alespoň základní znalosti práce v HTML a SQL databázemi.

Co nabízíme:

• Práci, která má smysl a kde budeš moct zúročit své (nejen skautské) dovednosti a znalosti.
  • Možnost rozvoje a dalšího budoucího růstu.
  • Získáš přehled o dění v celém hnutí a neunikne ti žádná novinka z “ústředí”.
  • Podporu při zaučení i spolupráci v každodenní práci, průběžná školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Mzda 28 - 33 tisíc Kč při 100% úvazku.
  • Možnost hybridního způsobu práce - dle domluvy možná práce na dálku s nutností zaškolení a alespoň občas práce v kanceláři v centru Prahy či plně práce v kanceláři.
  • Řada zaměstnaneckých benefitů, včetně 5 týdnů dovolené a další týden na “skautování” či úpravu pracovní doby, abys stihnul skautskou schůzku, po domluvě možnost i home office.

Máš-li zájem, napiš nám co nejdříve, nejpozději však do 16. 3. 2023 na adresu: kancelar@skaut.cz. Pošli nám pár slov, proč máme vybrat právě tebe a přilož svůj životopis, určitě se ti ozveme. První kolo pohovoru bude on-line.

Ludmila Hobzová, vedoucí Kanceláře ústředí