Elixír se blíží! Zjistěte vše o programu a aktualitách na webu a sociálních sítích

Již máte možnost zjistit vše potřebné! Na našich stránkách jsme pro vás připravili kompletní přehled programu a lektorů, kteří vás letošním Elixírem provedou, brzy bude spuštěno přihlašování na programy. Akce jako taková má již naplněnou kapacitu. Můžeš však ještě jet jako servisák*servisačka!

Elixír se letos koná 1. - 3.11.2024 ve Východních Čechách - v Jaroměři

Elixír je za dveřmi, a vy stále nevíte, co vás čeká? Teď máte možnost zjistit vše potřebné!

Na našich stránkách jsme pro vás připravili kompletní přehled programu a lektorů, kteří vás letošním Elixírem provedou.

Podívejte se na podrobné anotace jednotlivých programů a zjistěte, které vás nejvíce zaujmou. Na našem webu najdete také informace o lektorech – od jejich profesních zkušeností až po to, čím vás mohou inspirovat.

Neváhejte a navštivte naše stránky, kde se dozvíte všechny detaily a můžete si tak naplánovat svůj čas na Elixíru.

Přihlašování na programy bude možné na webu ke konci měsíce. Aktuality se dozvíte vždy na zmíněných sítích.

Nedostali jste se na Elixír? Nevadí! Můžete se na webu přihlásit ještě do servis týmu.

Těšíme se na vás!

Skauti a skautky z Jaroměře