Elixír hlásí plno! Ale stále můžeš jet – přihlas se do servis týmu

Elixír 2024 je na dohled. Registrace se rozběhla raketově a kapacita je naplněna. Přesto můžeš být u toho! Staň se servisákem či servisačkou. My, skauti z Jaroměře, tam budeme a co ty? Připojíš se k nám?

Elixír se koná 1.-3. 11. 2024 ve Východních Čechách – v Jaroměři

Co vás čeká?

Elixír je víkend plný inspirace, sdílení a nezapomenutelných zážitků. Čeká vás pestrý program, který si můžete sestavit podle svého gusta – od odborných přednášek až po zábavné workshopy. Nabízíme něco pro každého.

Více info se dozvíš na webu akce elixir.skaut.cz. Aktuality a bližší představování programu tě nemine na sociálních sítích (fb událost, instagramový profil).

Registrace

Registrace probíhá na webu elixir.skaut.cz a v současné chvílí hlásí naplněnou účastnickou kapacitu. Netřeba ale zoufat! Na celostátní setkání se můžeš přijet podívat též v roli servisáka či servisačky. Zapojíš se tak ještě více a z jiné perspektivy.

Buď servisákem* servisačkou

Jako servisák se nejen skvěle zabavíš, ale zaplatíš jen poloviční poplatek, tedy 400 Kč. Přidej se k nám a společně vytvoříme nezapomenutelnou akci.

Za celý organizační tým se na tebe těšíme a věříme, že společně vytvoříme další skvělé zážitky. Na viděnou v Jaroměři!

Neváhej a přihlas se na elixir.skaut.cz!

Na viděnou se těší
Skauti a skautky z Jaroměře