Elixír 2022 bude na konci září. Rezervuj si termín

Elixír 2022 bude! Od 30. září do 2. října 2022 v Novém Městě nad Metují. Víkend plný skautské inspirace, sdílení zkušeností se skauty z celé republiky. Zapiš si datum do diáře.

Dlouhé čekání na pořadatele Elixíru 2022 má dobrý konec. Hostiteli jsou skauti v Novém Městě nad Metují. Pro účastníky Elixíru už chystají besedy se známými osobnostmi, čajovnu, deskohernu, prohlídku renesančního města, večerní a sportovní hry nebo taneční zábavu.

Hlavní náplní Elixíru je výměna zkušeností, inspirativní programy se zkušenými lektory. Lektory si namícháš na Elixíru podle chuti. Takový Elixír dodá tvému oddílu tu správnou sílu.

Vše se včas dozvíš. Teď na nic nečekej a rezervuj si hned teď datum v kalendáři.

Kdy? 30. září až 2. října 2022

Kde? Nové Město nad Metují (Královéhradecký kraj)

Kdo? Činovníci, vůdci oddílů a středisek a všichni kdo jim pomáhají

Přihlašování na akci bude spuštěno 20. května 2022.