Sháníte doprovodné dárky k rozdávání Betlémského světla? Kalendáříky i nové plakáty jsou skladem

Betlémské světlo, symbol míru a přátelství, budou letos budou opět skautští dobrovolníci rozdávat od 18. prosince na na mnoha místech, v kostelích, knihovnách, na úřadech, či na lokálních akcích. Nabízíme možnost vybavit se potřebnými drobnostmi ze skautského obchodu a doporučujeme rozvěsit plakáty, aby lidé věděli, kde předání vánočního plamínku proběhne.

K dispozici jsou kapesní kalendáře, nový plakát, nová samolepka na lucernu s logem Betlémského světla, placky, záložky, razítka. Můžete si s předstihem připravit všechno, co budete potřebovat. Bližší informace k letošnímu Betlémskému světlu najdete zde.

Nový plakát k Betlémskému světlu (6 Kč)

Představujeme zbrusu nový plakát. Autorkou obrázku na plakátu je známá ilustrátorka Myokard - Dana Lédl, zobrazila na něm akt předávání plamínku z Betléma, který sbližuje, rozsvítí a zahřeje.

Plakátem ůžete upozornit lidi ve vašem okolí na čas a místo, kde budete Betlémské světlo rozdávat. Na výběr jsou čtyři druhy.

Nová samolepka na lucernu s logem Betlénského světla (25 Kč)

A je tu ještě jedna letošní novinka  - vyřezaná samolepka s logem Betlénského světla na přenosové fólii. Nejvíce vynikne na průhledném předmětu, například na lucerně, dobře bude ale vypadat třeba také na notebooku.

Kalendáříky k Betlémskému světlu na rok 2022 (100 ks za 50 Kč)

Velmi oblíbené kapesní kalendářky s ilustrací skautů s lucerničkami. I letos je nabízíme s dostatečným předstihem, můžete je objednat na skautském eshopu.

Razítka Betlémské světlo (v sadě 3 ks za 175 Kč)

Razítka jsou ve tvaru hvězdiček a komet. Kreativní duše jistě zajásají. Rozměry: dvě razítka mají tisknutelnou plochu 5x3 cm a jedno 2x2 cm. 

Záložky do knížky (100 ks za 45 Kč)

Vánoce jsou hned ze dvou důvodů knižním svátkem. Jednak konečně získáte čas na čtení, jednak pravděpodobně dostanete nějakou knížku pod stromeček (protože darování knížek je vděčná klasika).  Sečteno a podtrženo, záložky se na Vánoce hodí! Obzvláště s malebným motivem Betlémského světla.

Placky s motivem Betlémského světla (18 Kč)

Pro označení organizátorů nebo jako dárek či předmět k zakoupení.

Vše najdete na: obchod.skaut.cz/​vanoce/​betlemske-svetlo

Vánoční dárky z obchodu skaut.cz/​obchod

Až budete plnit košík nákupem k Betlémskému světlu, mrkněte také na novinky, které máme na skautském obchodě. Jednak je to velmi zdařilé novoroční přání - PF 2023, dále skautské náplasti, tetovačky, nebo třeba přebíračka, či skautské karty - drobnosti, které se dají koupit jako malý dárek pro děti v oddíle. Můžete využít akce poštovné zdarma (nákup nad 1 500 Kč), která již brzy končí. 

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)