Chcete poděkovat vašim podporovatelům? Navrhněte je na Cenu Přístav

Cena Přístav je ocenění, které od roku 2002 uděluje Česká rada dětí a mládeže zástupcům veřejné správy a samosprávy a podnikatelům působící na místní a krajské úrovni za podporu mimoškolní práce s dětmi a mladými lidmi.

Nominaci musí společně podat alespoň tři organizace nebo jejich pobočné spolky, DDM (SVČ), jedním z navrhovatelů může být také školní družina, školní klub nebo NNO pracující v jiné oblasti.

Na ocenění je možné navrhnout jak fyzickou, tak právnickou osobu.

Návrh je třeba podat písemně na předepsaném formuláři a odeslat na e-mail sekretariat@crdm.cz nebo poštou na adresu Česká rada dětí a mládeže, Senovážné nám. 977/​24, 110 00 Praha 1.

Kompletní statut Ceny přístav a přehled laureátů minulých ročníků je k dispozici zde.

Máte ve svém okolí podporovatele, kterým byste chtěli tímto způsobem poděkovat za pomoc? Neváhejte, oslovte další spolky v rámci obce či regionu a pusťte se do toho.

Termín pro podávání návrhů na udělení Ceny Přístav zatím není stanoven, informaci doplníme, jakmile ji od ČRDM budeme mít k dispozici.

Lenka Šablová, asistentka starosty