Chceš se zapojit do Národního Jamboree 2023 už teď? Přidej se na speciální pozici

Na stránky NSJ 2023 jsme právě vyvěsili burzu pozic. Abychom ti popsali, pro koho je burza určena, nevyhneme se oblíbené frázi: “Je to víc než jen…!”. Takže pokud chceš být víc než jen servisák, je burza pozic to pravé pro tebe.

Na burze najdeš pozice, které předpokládají zapojení před samotnou akcí nebo se jedná o specializované pozice přímo na akci, burza je určená pro všechny, kteří mají zájem rozvíjet své dovednosti a třeba si i přidat novou položku do životopisu.

Můžeš se uplatnit jako vedoucí skautských aktivit, programátor, koordinátor hostů, her po areálu, vedoucí hlavní stage, vedoucí stravování, popelář, nebo třeba hygienik.

Vše potřebné najdeš na burza.nsj2023.cz

Za servis tým NSJ
Marie Šamárková (Bambule)