Máš chuť vytvářet nové materiály? Odbor vlčat a světlušek se rozšiřuje a hledá skautské vedoucí

Chceš být u toho, když vznikají nové věci pro vlčata, světlušky, žabičky, benjamínky a jejich vedoucí? Chceš poznat na vlastní kůži jak vzniká článek do časopisů, co vše je potřeba ke vzniku skautské knížky či stezky? Pak právě pro tebe je tato nabídka!

Jak si tě představujeme?

• Máš zkušenosti s vedením vlčat, světlušek, žabiček nebo benjamínků a umíš pro ně vytvořit zajímavý program.
  • Zvládneš s nadhledem přemýšlet nad nově vznikajícími materiály a tvá mysl je otevřená novým nápadům.
  • Máš chuť se učit novým věcem a umíš si hrát stejně jako benjamínci.
  • Nebo máš jen chuť nám pomoci s informováním na sociálních sítí (ano, potřebujeme i někoho, kdo nám pomůže propagovat všechny materiály, které pro vedoucí máme).

Něco málo o nás

• Odbor se skládá z pěti stálých členů a členek, kteří jsou aktivní ve svých oddílech nebo střediscích.
  • Scházíme se online jednou měsíčně cca na 2 hodiny, a offline třikrát do roka na víkend.
  • Každý člen Odboru má na starosti svou agendu, ale vzájemně si pomáháme.
  • Rádi si hrajeme a poznáváme nová místa.
  • Členové Odboru mají možnost se zapojit do vytváření nových materiálů, podpory stávajících výchovných nástrojů, psaní článků a metodik, oponentur nově vznikajících věcí nebo do příprav akcí pro vlčata, světlušky a žabičky či jejich vedoucí.

Zaujala tě nabídka, nebo stále váháš a potřebuješ se na něco zeptat? Ozvi se nám na e-mail: ovas@skaut.cz

Za Odbor vlčat a světlušek
Jan Schovánek, Gross