Naplánuj výpravu s přespáním a využij možnosti nově spuštěné databáze základen

Zaregistroval jsi informace o úplně nové databázi skautských základen, kluboven a tábořišť? Pokud potřebujete jet na vícedenní výpravu, akci s přespáním, hledáte, kde uspořádat kurz, nebo třeba kam vyrazit příští rok na tábor, určitě ji využij. Máme obrovskou radost, že už je to venku, tak směle do toho!

Databázi skautských základen, kluboven a tábořišť najdeš na adrese zakladny.skaut.cz.

1. Až budeš hledat místo, kam jet na výpravu, kurz apod. můžeš zadat třeba „Lužické hory“, počet lidí a požadovaný termín a databáze najde všechny základny, jejich obsazenost a ceny.
  2. Vlastní místa můžeš jednoduše spravovat ve skautISu.
  3. Jen pozor, databáze nemůže za stručné a chybějící informace, popisy základen se zobrazují přímo ze systému.

Co všechno o základně můžeš zjistit?

• název a fotku nabízené nemovitosti
  • umístění
  • kontakty na správce a základnu
  • kapacitu osob / lůžek
  • ceny za půjčování
  • údaje o obsazenosti
  • vybavení
  • podmínky a další informace
  • další ilustrační fotky s popisem

Nevíš si rady nebo máš dotaz?

Další informace o databázi základen najdeš v tomto článku. Také se vyzkoušej podívat do nápovědy skautISu nebo se nám se svým konkrétním dotazem ozvi na podpora@skaut.cz.

Petra Daněčková (Peťule) redaktorka interní komunikace