Hledáme pořadatele jednodenního mimořádného Valného sněmu v roce 2022. Možná je to výzva právě pro vás!

To stojí za zamyšlení (do 30. 9. 2021). Zásadní je mít vhodný prostor a tým ochotných lidí se do toho pustit. Není to věda, společně to hravě zvládneme a navíc je to jedinečná zkušenost k nezaplacení.

Konkrétní zadání pro pořadatele

Předpokládaný termín:  květen –⁠ červen 2022

Doba trvání: 1 den  –⁠  sobota celý den

Počet lidí: celkem asi 560 lidí (530 delegátů +/- 30 ostatních zúčastněných)

Realizační tým: asi 15-20 lidí + další pomocníci

Stravování: sobota občerstvení a ideálně i oběd

Prostorové potřeby: sněmovní sál s dostatečným zázemím pro jednání v plénu a menší sály pro jednání v pracovních skupinách

Technické vybavení: ve všech sněmovních sálech ozvučení, promítací plátno + audiovizuální technika, wi-fi.

Důležitým kritériem je dobrá dopravní dostupnost z celé ČR.

Jedná se o mimořádný sněm, takže organizačně bude méně náročný. Důležité je zajistit vhodný sál a sehraný tým pro zajištění akce. Rádi s vámi probereme podrobnosti a zodpovíme dotazy.

Pokud máte o pořádání mimořádného Valného sněmu 2022 zájem, prosím ozvěte se co nejdříve.

Nejpozději do 30. 9. 2021 potřebujeme vědět:

• ceny nájmu sálu a stravování
  • jak by mohl vypadat realizační tým.

A určitě chceme vědět, proč by bylo skvělé, aby sněm byl právě u vás!

Na spolupráci se těší

Ludmila Hobzová a Ondřej Peřina –⁠ Jerry