Velká aktualizace skautských webů pro STS: Prosíme o spolupráci

Prosím, aktualizujte zastaralé údaje o STS na oddílových, střediskových a dalších webech. O Skautskou telefonní síť trvale roste zájem, a tak brzy pokoříme hranici 14 000 připojených čísel. S ohledem na velký zájem o výhodné telefonní služby a po sběru podnětů, které se k nám dostávají, reagujeme zlepšováním služby. Nejdříve se zaměřujeme na usnadnění přístupu k informacím pro uživatele a zájemce. V souvislosti s tím vás prosíme o pomoc.

Prosíme všechny o aktualizaci informací o Skautské telefonní síti na oddílových, střediskových či případně dalších webech. Mnohdy se na nich nachází mylné informace, které neukazují aktuální výhodnější nabídku a bude skvělé, když se nám to společně podaří opravit. Možná právě takový drobný krůček pomůže vašim členům k tomu, aby si snížili výdaje za telefonní služby.

Co v STS aktuálně platí, co na webech aktualizovat

• STS přijímá další členy
  • Ceník po přihlášení do SkautIS
  • Nově všichni volají v celé síti Vodafone zdarma (tedy už neplatí, že se bezplatně volá pouze v rámci STS)
  • Síť nemusí administrovat vedoucí oddílu. Každý člen si může STS zařídit pro sebe a připojit až 6 dalších čísel třeba i z řad neskautů
  • Platby platí přímo ten, kdo si službu objednal
  • Vstoupit do STS je možné po dovršení 15 let
  • Jak se připojit k STS
  • Jak připojit další čísla

Všechny výhody a podmínky služby jsou popsány na webu skaut.cz/​sts.

Čím více nás v STS bude, tím lepší podmínky budeme mít pro vyjednávání o budoucím nastavení služby. Aktualizace údajů, které provedete na webech v tomto výrazně pomohou. Zároveň nebudou skauti podávat již neplatné informace. Prosím, řekněte o tom i ve svém okolí.

Předem všem mnohokrát děkujeme za spolupráci.

Za TDC
Ondřej Turek – Opičák