Potřebuješ OČK? Pozor, ať ti neuteče seminář!

Do konce roku 2022 je možné přihlásit se k většině oborů na Semináři OČK, na kterém bude možno získat kvalifikaci potřebné kvalifikace pro skautské vzdělavatele. OČK opravňují ke zkoušení v komisích vůdcovských a čekatelských zkoušek.

Seminář OČK proběhne 17. - 19. února v Praze. Bude na něm možno získat kterýkoliv z desti oborů (s výjimkou zdravovědy - ta proběhne 4. března). Pro přijetí na Seminář je třeba podat Žádost o příslušné obory, včetně potřebných podkladů. Ty zpravidla zahrnují didaktickou přípravu daného oboru pro vůdcovský kurz, proto doporučujeme na žádosti začít pracovat s předstihem.

Pokud si nejsi jist(á), jestli OČK potřebuješ, proklikej se naším interaktivním rozcestníkem, který ti poradí.

Jaroslav Petřík - Australan
ock@skaut.cz