Kde můžete sledovat zpravodajství z Valného sněmu?

Výkonná rada svolala řádný Valný sněm na tento víkend 15. až 17. března 2024 do Olomouce (areál Výstaviště Flora Olomouc). Valný sněm je nejvyšší orgán Junáka - českého skauta. Koná se každé 3 roky a scházejí se na něm zástupci skautských středisek z celé republiky.

Pětistovka delegátů bude o víkendu v Olomouci na sněmu diskutovat o budoucnosti a prioritách naší organizace do dalších let, debatovat o návrzích a schvalovat či neschvalovat usnesení k nim a zároveň zvolíme i nové vedení. Kde bude možné o víkendu sledovat zpravodajství z Valného sněmu?

Hlavní zpravodajství najdete na facebookovém SkautInfo. Formou odlišné informování chystáme na Instagramu, méně detailní, více vysvětlovací. Už teď tam najdete sadu povedených úvodních stories, můžete se podívat. Podrobná závěrečná zpráva samozřejmě nakonec bude zde na skautském Zpravodajství, to ale až po sněmu.

Petr Vaněk - Permi
místostarosta