Hackni to! Rozbíjíme nový portál Skautské energie

Skautská energie bude brzy vypisovat novou aukci, kde se spojí desítky tisíc domácností a firem, aby společně získali levnější ceny plynu a elektřiny a navíc podpořili skauty. Pro pohodlí zákazníků i přehlednost jsme vytvořili nový uživatelský portál. Ten nyní musíme otestovat, abychom si byli jisti, že funguje správně.

V portálu si budou moct zákazníci sami spravovat odběrná místa a přihlašovat je do aukce. Zjednoduší se tím celý proces a zákazníci budou mít navíc přehled ve svých odběrných místech. Vzhledem k tomu, že nejde o jednoduchý formulář, ale jde o robusní řešení s návazností na databáze, potřebujeme si ověřit, že vše funguje.

Otestuj s námi nový portál

Máš jedinečnou příležitost jako první vidět zákaznický portál Skautské energie a navíc nám ho můžeš takříkajíc omlátit o hlavu. Hledej prosím i ty nejmenší chybičky a vyzkoušej situace, které se zdají téměř nemožné. Za každou odhalenou chybu budeme rádi.

Pokud tuto výzvu přijímáš, vyplň nám prosím formulář. My se s tebou následně spojíme a pustíme tě do portálu.

Za TDC a Skautskou Energii
Ondřej Turek – Opičák