Elixír 2024 bude v Jaroměři – uložte si termín do diáře!

Pište si: 1.-3. listopadu 2024 vyrážíte na Elixír! Máme velkou radost, že se podařilo sehnat partu, díky které se Elixír letos uskuteční, velké poděkování už teď posíláme do skautského střediska Jaroměř.

Elixír je celostátní víkendové setkání pro vedení oddílů všeho věku, na kterém dobijete baterky a zpátky do svých oddílů si odvezete elixír inspirace namíchaný podle svého. I letos vám nabídneme pestrou škálu programů, které vám při vedení oddílů, ale i v osobním rozvoji mohou pomoci.

Hlavními tématy letošního Elixíru budou:

• Rovering
  • Oddílová rada jako tým
  • Družinový systém
  • Bezpečné prostředí v oddíle
  • Výchovné nástroje
  • Environmentální výzvy
  • Skautská výchovná metoda

Ve všech tématech nabídneme pestrou paletu programů se zkušenými lektory. Vedle toho nebudou chybět ani programy doprovodné a řada příležitostí, kde se potkat s ostatními účastníky akce a sdílet svoje zkušenosti nebo jen spolu pobýt a poklábosit.

Přihlašování na akci spustíme 22. 5. v 10:00, buďte připraveni a termín si už teď rezervujte. Dáme vám vědět, jakmile bude vše připraveno.

Bára Tichavová - Rozárka
místostarostka a zpravodajka pro program