Říjnové tipy z Chystám program, nejen k duševnímu zdraví nebo výročí republiky

Nový měsíc je tu a s ním i další inspirace na vaše schůzky a výpravy. Podívejte se, jakou hru využijete z webu Chystám program tentokrát! V říjnu oslavíme hned několik významných dnů, které si můžete připomenout následujícími aktivitami.

Aktivity na měsíc říjen

Nezapomeňte, že v termínu 15.-17. říjen se také bude konat akce JOTA/JOTI, díky které si můžete procvičit cizí jazyky, ale také si splnit část odborky Mezinárodní skaut/skautka. Pokud byste si chtěli zahraniční skauting připomenout i jinak, můžete si zkusit zahrát některé jejich aktivity jako např. Vypěstuj prales od australských skatů nebo se o nich více dozvědět díky aktivitě Země, kterou jsem navštívil/a.

Doufáme, že si i v říjnu vyberete některou z aktivit (nejen) z webu Chystám program

A nezapomeňte

Za programový tým
Ludmila Klíčová - Liduš