Betlémské světlo září v nové písni. Zazpívejte si ji, poslechněte si ji, buďte součástí klipu!

Aby se dobře zpívala s dětmi a hrála na kytaru, aby bavila posluchače třeba na náměstí u vánočního stromu nebo na vánoční besídce, aby dojala tak akorát, aby přiblížila symboliku vánočního plamínku, do jehož šíření po Česku se každý rok zapojují tisíce z nás. Přesně taková měla být píseň o Betlémském světle, o kterou jsme poprosili Marka Doubravu ze skupiny Hm. Myslíme, že se mu to náramně povedlo!

Marek Doubrava je vynikající muzikant hrající na řadu nástrojů (na kytaru hrál třeba v Tata Bojs!), kapelník a zpěvák skupiny Hm, píše texty a zároveň skládá hudbu pro filmy i divadelní představení. Jako textaře si ale tentokrát přizval kamaráda Jakuba Folvarčného, který je básníkem, dramatikem, režisérem a hercem a pod pseudonymem Jakub Foll i dvojnásobným mistrem České republiky ve slam poetry.

Píseň Betlémské světlo je tu tedy teď pro vás všechny, pro radost a pro šíření radosti. Budeme moc rádi, když se do toho pustíte!
V této složce najdete:

• text písně
  • nahrávku
  • text spolu s akordy na kytaru

Zapojte se do tvorby klipu!

Chystáme se k písničce vytvořit i klip - a i vy můžete být jeho součástí! Pošlete nám záběry z:
- vánoční schůzky, besídky nebo výpravy, na které písničku hrajete a zpíváte
- rozvozu Betlémského světla vlaky nebo přivítání světla na nádraží
- roznášení nebo rozdávání Betlémského světla

Do kdy?
Abychom klip stihli sestříhat, potřebujeme od vás záběry do půlnoci 18. prosince

Jaká mají mít vaše videa parametry?
- točte na šířku - jiný formát nevyužijeme
- natočte v jednom videu max. 15 vteřin, klidně ale udělejte záběrů víc a pošlete víc videí
- kamerou hýbejte jen velmi zlehka, případně vůbec - žádné rychlé, prudké pohyby, natáčení za chůze, otáčení dokola atd.
- točte v kvalitě minimálně FullHD

Jak videa poslat?
Video můžete poslat přes Úschovnu (nebo jinou podobnou službu), nahrát na google disk a poslat nám odkaz - na adresu komunikace@skaut.cz nebo využít WhatsApp - číslo 731 403 647.

Máte dotazy, zpětnou vazbu?
Ozvěte se na barbora.trojak@skaut.cz

Krásné adventní dny přeje