Nové kalendáříky! Máte vše na rozdávání Betlémského světla?

Slavnostní předání Betlémského světla proběhne v sobotu 11. prosince v Salcburku. Světlo pak ve večerních hodinách dorazí spolu s naší skautskou delegací do Česka. Následující týden, v sobotu 18. prosince ráno, se pak vánoční plamínek díky skautským dobrovolníkům rozšíří po celé republice – rozvoz probíhá již tradičně po vlakových trasách. Připojíte se? Pokud ano, dejte o sobě vědět zprávou v médiích, obohaťte i letošní šíření Betlémského světla doprovodnými dárečky a nezapomeňte na plakáty.

Bližší informace k letošnímu Betlémskému světlu najdete zde. Obohaťte i letošní šíření Betlémského světla doprovodnými dárečky a nezapomeňte na plakáty. Kalendáříky pro rok 2022 právě přišly z tiskárny, můžete si připravit všechno, co budete potřebovat.

Kalendáříky k Betlémskému světlu na rok 2022 (100 ks za 50Kč)
Velmi oblíbené kapesní kalendářky s ilustrací skautů s lucerničkami. I letos je nabízíme s dostatečným předstihem, můžete je již nyní objednat na skautském eshopu.

Razítka Betlémské světlo (v sadě 3 ks za 175 Kč)
Razítka jsou ve tvaru hvězdiček a komet. Kreativní duše jistě zajásají. Rozměry: dvě razítka mají tisknutelnou plochu 5x3 cm a jedno 2x2 cm.

Záložky do knížky (100 ks za 45 Kč)
Vánoce jsou hned ze dvou důvodů knižním svátkem. Jednak konečně získáte čas na čtení, jednak pravděpodobně dostanete nějakou knížku pod stromeček (protože darování knížek je vděčná klasika).  Sečteno a podtrženo, záložky se na Vánoce hodí! Obzvláště s malebným motivem Betlémského světla.

Plakáty k Betlémskému světlu (po 2-4Kč)
Tradičně si můžete objednávat také plakáty k informování veřejnosti o Betlémském světlu, výběr je ze 4 druhů.

Od začátku prosince budou k dispozici nově i placky.

Vše najdete na: obchod.skaut.cz/vanoce/betlemske-svetlo

Za TDC