Hledáme Projektového manažera pro velké akce

Junák – český skaut pořádá řadu velkých akcí jako např. Central European Jamboree, Národní skautské jamboree, Obrok atd. Pořadatelé těchto akcí jsou dobrovolníci a víme, že jsou to akce velmi náročné. Hledáme člověka, který bude vystupovat mezi ústředím organizace a dobrovolnickými týmy tak, aby pomohl zajistit hladký průběh těchto akcí.

Rozsah úvazku: 0,75 – 1,0.

Nástup ihned nebo dle dohody. Spolupráce na dobu určitou (1 rok) s předpokládaným  prodloužením.

Náplň práce:

• Podpora pořadatelů velkých akcí,

• patří sem zejména koordinace jednotlivých velkých akcí,
    • podpora týmů akcí z pohledu projektového managementu,
    • podpora týmů akcí v tvorbě projektů akce, harmonogramu a závěrečné zprávy,
    • dále to bude administrativní a personální podpora týmu.
  • Podpora zpravodajů Výkonné rady

• při tvorbě zadání a výběrových řízeních na velké akce,
    • při dohlížení na chod příprav a realizace velkých akcí,
    • přímá spolupráce se zpravodajem VRJ pro velké akce, nastavení systému velkých akcí (ekonomické, personální, materiální).
  • Podpora Odboru pro velké akce

• při udržování komunity pořadatelů velkých akcí,
    • při pořádání vzdělávacích seminářů,
    • udržování archivu, skladu, manuálu a dokumentů akcí.

Počítáme, že bude potřeba někdy vyjet (v rámci ČR), ať už se bude jednat o poradu některého týmu nebo návštěvu některé akce.

Hledáme člověka, který má:

• znalosti a zkušenosti práce s projektovým řízením,
  • koordinační schopnosti a vládne uměním dotahovat věci do konce (doručovat výsledky),
  • znalost skautského prostředí,
  • orientaci a přehled ve velkých akcích Junáka – českého skauta,
  • příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací dovednosti, radost z práce s lidmi a vstřícnost při řešení problémů,
  • schopnost samostatné systematické práce,
  • komunikativní angličtinu,

A bude dobré, když budeš

• mít zkušenost z pořádání nebo spolupodílení se na pořádání velké akce
  • mít zkušenost s vedením týmu / více týmů,
  • znát prostředí Google Workspace, skautISu, Skautské Křižovatky, Slacku
  • časově flexibilní (nutnost pracovat s dobrovolníky často v době, která se hodí jim (večery/​víkendy).

Co nabízíme:

• Práci, která má smysl a kde budeš moct zúročit své (nejen skautské) dovednosti a znalosti, možnost osobního rozvoje.
  • Spolupráci s velkým množstvím skvělých dobrovolníků z ústředí, odborů, Výkonné rady, týmů velkých akcí atd.
  • Budeme Tě podporovat při zaučení a zajistíme spolupráci s řadou kolegů z Kanceláře ústředí.
  • Držíme Ti pěkné pracovní místo v centru Prahy a řadu zaměstnaneckých benefitů, včetně 5 týdnů dovolené, služební NB a telefon.
  • Mzda 30 – 35 tisíc při 100% úvazku.
  • Pracovní doba, stejně jako místo práce je flexibilní po společné domluvě.

Máš-li zájem, napiš nám co nejdříve, nejpozději však do 15. 2. 2023 na adresu: kancelar@skaut.cz. Pošli nám motivační dopis, proč máme vybrat právě tebe a přilož svůj životopis, určitě se ti ozveme. První kolo pohovoru bude on-line v 2. polovině února 2023 a očekáváme dvoukolové výběrové řízení.

Ludmila Hobzová, vedoucí Kanceláře ústředí