Chystáme víkendové čekatelky (jaro 2024) a hledáme do týmu možná právě Tebe!

Hledáme lidi, kteří mají chuť se zapojit do přípravy skautské vzdělávací akce. Není potřeba mít zkušenosti, rádi Ti poskytneme podporu, abys je mohl/a načerpat u nás :)

V týmu čekatelského kurzu ČERV jsme uspořádali zatím 3 ročníky, takže máme dobře zaběhnutou koncepci, vyladěný program a celkově nám podoba čekatelek dělá radost. Abychom mohli plnohodnotně připravit 4. ročník (a další), potřebujeme rozšířit tým o další lidi.

Koho hledáme?

  • absolventy/​ky libovolných čekatelek
  • lidi, kteří mají chuť se společně učit a objevovat nové cesty ve vzdělávání
  • někoho, komu je sympatický respektující přístup (nejen vůči dětem)
  • Je důležité mít čas v těchto termínech:

    22.-24.9.2023 (porada)

    23.-25.2.2024, 4.-7.4.2024, 24.-26.5.2024 (kurz)

Náš kurz je plný vzdělávacích i doprovodných programů, které staví na vlastní zkušenosti, prožitku a reflexi účastníků. Programy jsou vzájemně propojené, chceme, aby teorie ladila s praxí. Do všech těchto částí je možné se jako instruktor/​ka zapojit!

Dbáme na fajn atmosféru. Vztahy mezi účastníky a instruktory vnímáme jako další příležitost pro inspiraci do oddílů. Chceme, aby bylo OK ptát se a učit od sebe navzájem (i chybami). To platí i pro instruktorský tým! :)

Počítáme s novými členy týmu a jsme připraveni dát jim dostatečnou podporu, aby měli prostor osahat si roli kurzovního instruktora/​ky a v tomhle ohledu hledat svoji cestu.

Fungujeme jako tým, dokážeme si ze sebe udělat srandu, ale i podpořit se, když je to potřeba. 

Kurz pořádá skautský okres Frýdek-Místek a koná se obvykle na základnách v Moravskoslezském kraji. Ale instruktoři jsou z celé Moravy a pestrost je vítána. 

Pokud Ti to dává smysl, určitě se nám ozvi. Spojíme se s Tebou, řekneme Ti o kurzu víc a jestli naše vzájemná očekávání budou ladit, tak se uvidíme na nejbližší poradě :) 

Těšíme se na spolupráci! 

Alžběta Tkáčová - Cviky

Kontakt: elizabethtkac@gmail.com, 721 507 056